lv ru en ee lt

Tiskādu bērnu nama audzēkņi apmeklē starptautisko cirka festivālu

28.01.16

Tiskādu bērnu nama audzēkņiem bija unikāla iespēja vērot krāšņu šovu cirka arēnā, pilsētas informācijas portālam Rezekne24.lv pavēstīja sociālā aprūpētāja Olga Jakušenoka.

Mazos skatītājus apbūra aizraujošie cirka triki, neordināra horeogrāfija, gaismas specefekti, klaunu jautrība, gaisa vingrotāju drosme un veiklība, ekvilibristu meistarība. Akrobāti ar ekstremālām spējām, gaisa vingrotāji, klauni un burvju mākslinieki, žonglieri un ekvilibristi veidoja neaizmirstamu izrādi.

Konkursa izrādēs māksliniekus vērtēja profesionāla, cirka mākslas jomā kompetenta starptautiska žūrija. Skatītājam bija iespēja vērtēt mākslinieku sniegumu un balsot par savu favorītu. Bērnu nama audzēkņi arī piedalījās balsošanā. Īpaši bērnus iepriecināja jautrie klauni no Ukrainas, kā arī gaisa vingrotāji no Latvijas

Šo jauko festivālu Tiskādu bērnu nama audzēkņi varēja izbaudīt, pateicoties Latvijas Bērnu fondam. Īpašu paldies Jakušenoka saka Bērnu tiesību aizsardzības speciālistei, pedagoģiski medicīniskās komisijas vadītājai Aijai Dundurei, kura sagādāja biļetes ne tikai Tiskādu bērnu nama audzēkņiem, bet arī draugiem no Maltas speciālās internātpamatskolas. Daudziem bērniem jau sen bija sapnis satikt īstus cirka māksliniekus. Paldies, ka piepildījāt bērnu sapņus!

Bērniem šī bija pirmā iespēja apmeklēt tik iespaidīgu festivālu. Latvijas iedzīvotāji var lepoties, ka pie mums, Rīgas cirkā, jau sesto gadu pēc kārtas notiek tik vērienīgs starptautisks cirka festivāls!