lv ru en ee lt

Šobrīd Rīgas Cirka manēžā notiek grandiozi pārbūves darbi

17.09.15

Uguns, ūdens un gaismas maģija! Rīgas Cirkā - izrāde ar akrobātiem, virves staigātājiem, klaunu duetu Dolly un Domino, kā arī ar dzīvniekiem- ar kaķiem, lāčiem, suņiem-samojediem un pētiķiem..

700 strūklakas līdz pat kupolam , īsts lietus un peldošs kuģis! Vienīgā Eiropā un pirmoreiz Latvijā – cirka programma “Gigantisko strūklaku šovs” ! Rīgas Cirkā pirmizrādes 25., 26.un 27.septembrī!

Šobrīd Rīgas Cirka manēžā notiek grandiozi pārbūves darbi, lai 25.septembrī ierastās cirka manēžas vietā skatītāji ieraudzītu baseinu ar nepārtraukti mainīgu skatuves virsmu, kas aprīkota ar apmēram 700 dažādas formas un dažādu izmēru strūklakām, un moderniem gaismas lāzerefektiem. Izrādes laikā strūklakām būs iespēja pacelties līdz 12 metru augstumam (tas ir – līdz pat cirka kupola ažūrajai griestu daļai), mirguļojošās ūdens strūklas darbosies kā gigantisks gaismas ekvalaizera pavadījums gandrīz katram cirka priekšnesumam, piepildot telpu ar gaismas, mūzikas un ūdens fantāziju.

Līdzās cilvēcisko iespēju un ūdens sacensībai dažādo akrobātisko priekšnesumu laikā, izrādē neiztikt arī bez tradicionālām vērtībām: te ir gan kaķi, suņi-samojedi, gan pērtiķi un lāči!

Te, protams, ir arī klauni. Visas izrādes garumā populārais mākslinieku duets Dolly un Domino būs gan jautri, gan liriski, bet vienmēr - gana ekscentriski un neaizmirstami.

Rīgas cirks aicina uz cirka programmas “Gigantisko strūklaku šovs” pirmizrādēm 25., 26.un 27.septembrī! Jums tas ir jāredz- ieprieciniet savu ģimeni un draugus- pavadiet nedēļas nogali Rīgas Cirkā!